Sofaer under 10000kr
Sofaer under 10 000 kr. Her finner du romslige kvalitetssofaer til godt under nypris, kvalitetssikret og pent brukt eller som nytt. Mye sofa for pengene, og et smart miljøvalg. Filtrer på størrelse, farge og mål, og finn sofaen til under 10 000 kr.
-
Helt nytt
Isa Modulsofa fra Forms & Objects i beige, 2 deler med armlener
Selger:Forms & ObjectsVanlig pris 9.600 NOK inkl. mva7.680 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per16.000 NOK12.800 NOKSalgspris 9.600 NOK inkl. mva7.680 NOK eks. mva1 på lager
Spar 39% -
Spar 83%Godt bruktPix puff fra Arper, gul, 43x43x45 cm
Selger:ArperVanlig pris 780 NOK inkl. mva624 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.789 NOK3.831 NOKSalgspris 780 NOK inkl. mva624 NOK eks. mva2 på lager
Spar 83% -
Spar 60%Utmerket tilstandLago, 1-seter med lav rygg
Selger:VADVanlig pris 3.720 NOK inkl. mva2.976 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per9.390 NOK7.512 NOKSalgspris 3.720 NOK inkl. mva2.976 NOK eks. mva1 på lager
Spar 60% -
Godt brukt
Lennox Lenestol fra Ellos Home i rosa
Selger:Ellos HomeVanlig pris 748 NOK inkl. mva598 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.299 NOK2.639 NOKSalgspris 748 NOK inkl. mva598 NOK eks. mva2 på lager
Spar 77% -
Spar 63%Utmerket tilstandMuuto Connect Modular Sofa
Selger:MuutoVanlig pris 6.742 NOK inkl. mva5.394 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per18.271 NOK14.617 NOKSalgspris 6.742 NOK inkl. mva5.394 NOK eks. mva2 på lager
Spar 63% -
God tilstand
Bella Sofa fra A-Møbler i grå, chesterfield-knapping i velour
Selger:A-MøblerVanlig pris 5.849 NOK inkl. mva4.679 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per19.998 NOK15.998 NOKSalgspris 5.849 NOK inkl. mva4.679 NOK eks. mva1 på lager
Spar 70% -
Utmerket tilstand
Juno Modulsofa fra Forms & Objects i beige, armlene venstre
Selger:Forms & ObjectsVanlig pris 4.400 NOK inkl. mva3.520 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per8.000 NOK6.400 NOKSalgspris 4.400 NOK inkl. mva3.520 NOK eks. mva1 på lager
Spar 44% -
Utmerket tilstand
Michelin Pall sittepuff fra A-Møbler i grønn, tuftet velur
Selger:A-MøblerVanlig pris 3.790 NOK inkl. mva3.032 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per7.698 NOK6.158 NOKSalgspris 3.790 NOK inkl. mva3.032 NOK eks. mvaIkke på lager
Utsolgt -
Godt brukt
Asila Sofa fra A-Møbler i grå, recliner med tre seter
Selger:A-MøblerVanlig pris 1.990 NOK inkl. mva1.592 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per9.998 NOK7.998 NOKSalgspris 1.990 NOK inkl. mva1.592 NOK eks. mvaIkke på lager
Utsolgt -
Spar 14%Utmerket tilstandPuff fra HAY i gul
Selger:HAYVanlig pris 4.283 NOK inkl. mva3.426 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per5.000 NOK4.000 NOKSalgspris 4.283 NOK inkl. mva3.426 NOK eks. mva1 på lager
Spar 14% -
Helt nytt
Olivia Sofa fra Forms & Objects i beige, tekstilstoff
Selger:Forms & ObjectsVanlig pris 9.000 NOK inkl. mva7.200 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per15.000 NOK12.000 NOKSalgspris 9.000 NOK inkl. mva7.200 NOK eks. mva1 på lager
Spar 39% -
Spar 76%Helt nyttViola 2-seter sofa fra Kid, beige
Selger:KidVanlig pris 2.980 NOK inkl. mva2.384 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per12.598 NOK10.078 NOKSalgspris 2.980 NOK inkl. mva2.384 NOK eks. mva1 på lager
Spar 76% -
Spar 65%Utmerket tilstandZeta 2-seter sofa fra VAD, grå
Selger:VADVanlig pris 6.990 NOK inkl. mva5.592 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per20.438 NOK16.350 NOKSalgspris 6.990 NOK inkl. mva5.592 NOK eks. mva1 på lager
Spar 65% -
Helt nytt
Luna Lenestol fra Home&Cottage i beige
Selger:Home&CottageVanlig pris 1.689 NOK inkl. mva1.351 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per9.995 NOK7.996 NOKSalgspris 1.689 NOK inkl. mva1.351 NOK eks. mva1 på lager
Spar 83% -
Spar 59%God tilstandSofa i brun, kromben
Selger:SecundoVanlig pris 3.667 NOK inkl. mva2.934 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per8.999 NOK7.199 NOKSalgspris 3.667 NOK inkl. mva2.934 NOK eks. mva1 på lager
Spar 59% -
UtsolgtGod tilstandSofa med sjeselong i grå tekstil
Selger:SecundoVanlig pris 2.990 NOK inkl. mva2.392 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per0 NOK0 NOKSalgspris 2.990 NOK inkl. mva2.392 NOK eks. mvaIkke på lager
Utsolgt -
Helt nytt
Balder Lenestol fra Home&Cottage i blå
Selger:Home&CottageVanlig pris 2.112 NOK inkl. mva1.689 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per10.995 NOK8.796 NOKSalgspris 2.112 NOK inkl. mva1.689 NOK eks. mva1 på lager
Spar 80% -
Utmerket tilstand
Bella Sofa fra A-Møbler i grå, chesterfield-knapper i velur
Selger:A-MøblerVanlig pris 5.488 NOK inkl. mva4.391 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per19.998 NOK15.998 NOKSalgspris 5.488 NOK inkl. mva4.391 NOK eks. mva1 på lager
Spar 72% -
Utmerket tilstand
Zeta, fotskammel laminat med fast pute, bjørk
Selger:VADVanlig pris 4.200 NOK inkl. mva3.360 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per10.735 NOK8.588 NOKSalgspris 4.200 NOK inkl. mva3.360 NOK eks. mva1 på lager
Spar 60% -
Helt nytt
Juno Modulsofa fra Forms & Objects i beige, hjørnemodul
Selger:Forms & ObjectsVanlig pris 4.200 NOK inkl. mva3.360 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per7.000 NOK5.600 NOKSalgspris 4.200 NOK inkl. mva3.360 NOK eks. mva1 på lager
Spar 39%















