Møbler – Størst rabatt (kr)
Møblene med størst rabatt – sortert etter kroner spart. Her finner du hjemmemøblene der du sparer mest i kroner fra nypris: sofaer, spisemøbler og oppbevaring, kvalitetssikret og pent brukt eller som nytt. De største kronekuppene, samlet på ett sted. Filtrer på kategori, tilstand og mål, og finn ditt beste kjøp.
-
Helt nytt
Benkestativ til garderobeskap, B800 mm fra AJ Produkter
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 960 NOK inkl. mva768 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.600 NOK1.280 NOKSalgspris 960 NOK inkl. mva768 NOK eks. mva4 på lager
Spar 40% -
Utmerket tilstand
Arbeidsplassmatte STRONG, L10000 B1400 mm, nitrilgummi, svart
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 8.000 NOK inkl. mva6.400 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per15.156 NOK12.125 NOKSalgspris 8.000 NOK inkl. mva6.400 NOK eks. mva1 på lager
Spar 47% -
Helt nytt
Rattan Sengegavl i sort rotting – 180 x 120 cm
Selger:KidVanlig pris 1.298 NOK inkl. mva1.038 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.999 NOK3.999 NOKSalgspris 1.298 NOK inkl. mva1.038 NOK eks. mva84 på lager
Spar 74% -
Utmerket tilstand
Premium Sengegavl natur - 150 cm fra Kid
Selger:KidVanlig pris 2.475 NOK inkl. mva1.980 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per6.000 NOK4.800 NOKSalgspris 2.475 NOK inkl. mva1.980 NOK eks. mva1 på lager
Spar 58% -
Utmerket tilstand
(90x90) A-Møbler Kreta sofabord i grå, metallstativ
Selger:A-MøblerVanlig pris 2.139 NOK inkl. mva1.711 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.958 NOK3.966 NOKSalgspris 2.139 NOK inkl. mva1.711 NOK eks. mva1 på lager
Spar 56% -
Godt brukt
(Ø80) A-Møbler Goldington sofabord i sort, to hyller
Selger:A-MøblerVanlig pris 647 NOK inkl. mva518 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.998 NOK2.398 NOKSalgspris 647 NOK inkl. mva518 NOK eks. mva1 på lager
Spar 78% -
Spar 91%Godt brukt3D fra Gubi i svart
Selger:GubiVanlig pris 299 NOK inkl. mva239 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.349 NOK2.679 NOKSalgspris 299 NOK inkl. mva239 NOK eks. mva10 på lager
Spar 91% -
God tilstand
(100x190) Fiola Boatshape spisebord fra A-Møbler i eik
Selger:A-MøblerVanlig pris 4.298 NOK inkl. mva3.438 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per11.998 NOK9.598 NOKSalgspris 4.298 NOK inkl. mva3.438 NOK eks. mva1 på lager
Spar 64% -
God tilstand
(160x200) Jensen Contract C3 Nordic kontinentalseng
Selger:JensenVanlig pris 7.980 NOK inkl. mva6.384 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per32.848 NOK26.278 NOKSalgspris 7.980 NOK inkl. mva6.384 NOK eks. mva18 på lager
Spar 75% -
Helt nytt
Glassunderlag 4p, Anima Gemella grønn
Selger:Hilke CollectionVanlig pris 259 NOK inkl. mva207 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per599 NOK479 NOKSalgspris 259 NOK inkl. mva207 NOK eks. mva1 på lager
Spar 56% -
Spar 60%God tilstandLampe i sølv
Selger:SecundoVanlig pris 299 NOK inkl. mva239 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per750 NOK600 NOKSalgspris 299 NOK inkl. mva239 NOK eks. mva17 på lager
Spar 60% -
Utmerket tilstand
Sokkel til garderobeskap, 1200 mm, svart
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 640 NOK inkl. mva512 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.150 NOK920 NOKSalgspris 640 NOK inkl. mva512 NOK eks. mva1 på lager
Spar 44% -
Spar 40%Utmerket tilstandSokkel til garderobeskap, 1200 mm
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 690 NOK inkl. mva552 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.150 NOK920 NOKSalgspris 690 NOK inkl. mva552 NOK eks. mva1 på lager
Spar 40% -
Spar 49%Helt nyttGranny lysestake H44 messing
Selger:NorthernVanlig pris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.590 NOK1.272 NOKSalgspris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mva10 på lager
Spar 49% -
Utmerket tilstand
Spool Runner av 100% resirkulert polyester fra Northern, 80x200 cm
Selger:NorthernVanlig pris 1.690 NOK inkl. mva1.352 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.490 NOK1.992 NOKSalgspris 1.690 NOK inkl. mva1.352 NOK eks. mva1 på lager
Spar 32% -
Utmerket tilstand
Torpe Hauk barstol fra A-Møbler i brun, velur
Selger:A-MøblerVanlig pris 1.294 NOK inkl. mva1.035 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.990 NOK2.392 NOKSalgspris 1.294 NOK inkl. mva1.035 NOK eks. mva2 på lager
Spar 56% -
God tilstand
Catifa 46 barstol fra Arper, grønn ramme
Selger:ArperVanlig pris 898 NOK inkl. mva718 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.095 NOK2.476 NOKSalgspris 898 NOK inkl. mva718 NOK eks. mva2 på lager
Spar 70% -
Spar 50%God tilstandBarstol fra Arper, 80 cm
Selger:ArperVanlig pris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.900 NOK3.120 NOKSalgspris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mva1 på lager
Spar 50% -
Utmerket tilstand
JACKLESS loungebord fra Blå Station, grønn, 52x52 cm
Selger:Blå StationVanlig pris 4.950 NOK inkl. mva3.960 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per7.191 NOK5.753 NOKSalgspris 4.950 NOK inkl. mva3.960 NOK eks. mva1 på lager
Spar 31% -
Spar 39%Helt nyttStol ANA, svart/svart stativ
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 850 NOK inkl. mva680 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.413 NOK1.130 NOKSalgspris 850 NOK inkl. mva680 NOK eks. mva3 på lager
Spar 39%















