Til arbeidsplassen – Størst rabatt (kr)
Kontormøblene med størst rabatt – sortert etter kroner spart. Her finner du kontormøblene der du sparer mest i kroner fra nypris: stoler, skrivebord og oppbevaring fra kjente merker, kvalitetssikret og pent brukt eller som nytt. De største kronekuppene til kontoret. Filtrer på type, farge og merke, og finn ditt beste kjøp.
-
Spar 39%Utmerket tilstandRegnevekt fra AJ Produkter, 15 kg
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 1.720 NOK inkl. mva1.376 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.863 NOK2.290 NOKSalgspris 1.720 NOK inkl. mva1.376 NOK eks. mva1 på lager
Spar 39% -
Spar 78%Godt bruktVitra ID Trim kontorstol, svart
Selger:VitraVanlig pris 633 NOK inkl. mva506 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.996 NOK2.397 NOKSalgspris 633 NOK inkl. mva506 NOK eks. mva1 på lager
Spar 78% -
Helt nytt
VIPP gatestativ fra AJ Produkter i svart, med fjærbein
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 2.360 NOK inkl. mva1.888 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.925 NOK3.140 NOKSalgspris 2.360 NOK inkl. mva1.888 NOK eks. mva3 på lager
Spar 39% -
Godt brukt
Splice kontorstol fra EFG i svart, med hodestøtte
Selger:EFGVanlig pris 1.499 NOK inkl. mva1.199 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per8.206 NOK6.565 NOKSalgspris 1.499 NOK inkl. mva1.199 NOK eks. mva1 på lager
Spar 81% -
Spar 50%Helt nyttKabellokk Plast Ø80 ABS – Hvit
Selger:SecundoVanlig pris 199 NOK inkl. mva159 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per398 NOK318 NOKSalgspris 199 NOK inkl. mva159 NOK eks. mva1 på lager
Spar 50% -
God tilstand
Tårnskap fra Dencon, høyreåpning, grå
Selger:DenconVanlig pris 907 NOK inkl. mva726 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.790 NOK2.232 NOKSalgspris 907 NOK inkl. mva726 NOK eks. mvaIkke på lager
Utsolgt -
Spar 63%Utmerket tilstandGrå ulltrukket skillevegg, 140x50 cm
Selger:SecundoVanlig pris 798 NOK inkl. mva638 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.200 NOK1.760 NOKSalgspris 798 NOK inkl. mva638 NOK eks. mva3 på lager
Spar 63% -
Spar 77%Utmerket tilstand6060 konferansestol fra RBM, hvit
Selger:RBMVanlig pris 735 NOK inkl. mva588 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.311 NOK2.649 NOKSalgspris 735 NOK inkl. mva588 NOK eks. mva10 på lager
Spar 77% -
Helt nytt
Avdeler REACH, B90 H95 mm, 50-pk. fra AJ Produkter
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 510 NOK inkl. mva408 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per850 NOK680 NOKSalgspris 510 NOK inkl. mva408 NOK eks. mva6 på lager
Spar 40% -
Spar 74%God tilstandKontorstol Vitra ID Soft, grå
Selger:VitraVanlig pris 2.800 NOK inkl. mva2.240 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per10.845 NOK8.676 NOKSalgspris 2.800 NOK inkl. mva2.240 NOK eks. mva1 på lager
Spar 74% -
God tilstand
(160x120) IKEA Galant el hev/senk understell i grå
Selger:IKEAVanlig pris 1.065 NOK inkl. mva852 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.495 NOK2.796 NOKSalgspris 1.065 NOK inkl. mva852 NOK eks. mva2 på lager
Spar 69% -
Utmerket tilstand
Konferansestol ENFIELD, nettingrygg, svart fra AJ Produkter
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 3.290 NOK inkl. mva2.632 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per5.475 NOK4.380 NOKSalgspris 3.290 NOK inkl. mva2.632 NOK eks. mva2 på lager
Spar 39% -
Spar 37%Utmerket tilstandLuftgummihjul, 260x85mm, 150kg
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 190 NOK inkl. mva152 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per306 NOK245 NOKSalgspris 190 NOK inkl. mva152 NOK eks. mva2 på lager
Spar 37% -
Spar 50%Utmerket tilstandGrand kontorstol fra Horreds
Selger:HorredsVanlig pris 3.998 NOK inkl. mva3.198 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per7.996 NOK6.397 NOKSalgspris 3.998 NOK inkl. mva3.198 NOK eks. mva1 på lager
Spar 50% -
Spar 53%Utmerket tilstandVitra Alcove High Back Work
Selger:VitraVanlig pris 39.950 NOK inkl. mva31.960 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per86.700 NOK69.360 NOKSalgspris 39.950 NOK inkl. mva31.960 NOK eks. mva5 på lager
Spar 53% -
Helt nytt
Beskyttelsesmatte, B 1000 mm, L 440 cm, svart fra AJ Produkter
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 1.200 NOK inkl. mva960 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.942 NOK1.554 NOKSalgspris 1.200 NOK inkl. mva960 NOK eks. mva1 på lager
Spar 38% -
Spar 83%Godt brukt(80x40x106) Duba B8 skap i hvit
Selger:Duba B8Vanlig pris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.800 NOK3.840 NOKSalgspris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mva3 på lager
Spar 83% -
God tilstand
El hev/senk understell, grå, 135x70 cm
Selger:SecundoVanlig pris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.900 NOK2.320 NOKSalgspris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mva2 på lager
Spar 72% -
Utmerket tilstand
Avfallsbeholder HENRY, 120 l, grønn fra AJ Produkter
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 532 NOK inkl. mva426 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.281 NOK1.025 NOKSalgspris 532 NOK inkl. mva426 NOK eks. mva1 på lager
Spar 58% -
Utmerket tilstand
Edsbyn el hev/senk understell i krom, justerbar bredde
Selger:EdsbynVanlig pris 1.183 NOK inkl. mva946 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.900 NOK3.120 NOKSalgspris 1.183 NOK inkl. mva946 NOK eks. mva8 på lager
Spar 69%
















