Sofaer under 10000kr
Sofaer under 10 000 kr. Her finner du romslige kvalitetssofaer til godt under nypris, kvalitetssikret og pent brukt eller som nytt. Mye sofa for pengene, og et smart miljøvalg. Filtrer på størrelse, farge og mål, og finn sofaen til under 10 000 kr.
-
God tilstand
Sofa fra A-Møbler i grå, vippefunksjon
Selger:A-MøblerVanlig pris 5.790 NOK inkl. mva4.632 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per11.998 NOK9.598 NOKSalgspris 5.790 NOK inkl. mva4.632 NOK eks. mvaIkke på lager
Utsolgt -
Spar 75%Utmerket tilstandPina Lenestol fra Magis i hvit
Selger:MagisVanlig pris 3.828 NOK inkl. mva3.062 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per15.555 NOK12.444 NOKSalgspris 3.828 NOK inkl. mva3.062 NOK eks. mva1 på lager
Spar 75% -
Utmerket tilstand
Lenestol fra Skandiform i oransje
Selger:SkandiformVanlig pris 2.112 NOK inkl. mva1.690 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per0 NOK0 NOKSalgspris 2.112 NOK inkl. mva1.690 NOK eks. mva2 på lager
-
Utmerket tilstand
Arper Pix puff, lakserosa, 50x40x40 cm
Selger:ArperVanlig pris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.789 NOK3.831 NOKSalgspris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mva1 på lager
Spar 59% -
Godt brukt
Kingston Sofa fra A-Møbler i sort, nagler i front
Selger:A-MøblerVanlig pris 3.182 NOK inkl. mva2.546 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per14.998 NOK11.998 NOKSalgspris 3.182 NOK inkl. mva2.546 NOK eks. mva1 på lager
Spar 78% -
Spar 21%Helt nyttModulsofa VARIETY, 2-seter, taupe
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 7.950 NOK inkl. mva6.360 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per10.188 NOK8.150 NOKSalgspris 7.950 NOK inkl. mva6.360 NOK eks. mva1 på lager
Spar 21% -
God tilstand
Tonella maxi Lenestol fra Sancal i gul
Selger:SancalVanlig pris 1.918 NOK inkl. mva1.534 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per6.064 NOK4.851 NOKSalgspris 1.918 NOK inkl. mva1.534 NOK eks. mva1 på lager
Spar 68% -
UtsolgtGod tilstandBolia Sepia 3-seter sofa
Selger:BoliaVanlig pris 3.990 NOK inkl. mva3.192 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per37.999 NOK30.399 NOKSalgspris 3.990 NOK inkl. mva3.192 NOK eks. mvaIkke på lager
Utsolgt -
Spar 51%God tilstandPuff fra Dekoria i blå
Selger:DekoriaVanlig pris 590 NOK inkl. mva472 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.225 NOK980 NOKSalgspris 590 NOK inkl. mva472 NOK eks. mva1 på lager
Spar 51% -
Utmerket tilstand
Juno Modul 2-seter sofa fra Kid, beige, venstre ende
Selger:KidVanlig pris 3.712 NOK inkl. mva2.970 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per9.000 NOK7.200 NOKSalgspris 3.712 NOK inkl. mva2.970 NOK eks. mva1 på lager
Spar 58% -
Godt brukt
Milano 2-seter sofa fra Bolia i beige
Selger:BoliaVanlig pris 2.495 NOK inkl. mva1.996 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per0 NOKSalgspris 2.495 NOK inkl. mva1.996 NOK eks. mvaIkke på lager
Utsolgt -
Spar 83%Godt bruktSkruvstad Lenestol fra IKEA i svart
Selger:IKEAVanlig pris 325 NOK inkl. mva260 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.000 NOK1.600 NOKSalgspris 325 NOK inkl. mva260 NOK eks. mva2 på lager
Spar 83% -
Utmerket tilstand
Sofia, Forms & Objects Puff lys grå - 90x90x50 cm
Selger:KidVanlig pris 1.990 NOK inkl. mva1.592 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.999 NOK3.999 NOKSalgspris 1.990 NOK inkl. mva1.592 NOK eks. mva1 på lager
Spar 60% -
Helt nytt
Helt nytt | Salamanca puff fra Home&Cottage
Selger:Home&CottageVanlig pris 1.949 NOK inkl. mva1.559 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per6.495 NOK5.196 NOKSalgspris 1.949 NOK inkl. mva1.559 NOK eks. mva1 på lager
Spar 69% -
Helt nytt
Pal krakk fra Northern i svart malt eik, 37x37x46cm
Selger:NorthernVanlig pris 2.790 NOK inkl. mva2.232 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.990 NOK3.992 NOKSalgspris 2.790 NOK inkl. mva2.232 NOK eks. mva10 på lager
Spar 44% -
Defekt
Isa Modulsofa sjeselong høyre fra Kid, tekstil
Selger:KidVanlig pris 7.200 NOK inkl. mva5.760 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per12.000 NOK9.600 NOKSalgspris 7.200 NOK inkl. mva5.760 NOK eks. mvaIkke på lager
Utsolgt -
Utmerket tilstand
Hjort Knudsen Prime Sofa fra A-Møbler i beige, uttrekkbar sittedybde
Selger:A-MøblerVanlig pris 6.500 NOK inkl. mva5.200 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per28.298 NOK22.638 NOKSalgspris 6.500 NOK inkl. mva5.200 NOK eks. mva1 på lager
Spar 77% -
Spar 50%Utmerket tilstandSalina Lenestol fra VAD i brun
Selger:VADVanlig pris 2.025 NOK inkl. mva1.620 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.100 NOK3.280 NOKSalgspris 2.025 NOK inkl. mva1.620 NOK eks. mva1 på lager
Spar 50% -
God tilstand
Mayfield Recliner fra A-Møbler i svart, elektrisk med USB-lader
Selger:A-MøblerVanlig pris 2.990 NOK inkl. mva2.392 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per9.998 NOK7.998 NOKSalgspris 2.990 NOK inkl. mva2.392 NOK eks. mvaIkke på lager
Utsolgt -
Utmerket tilstand
Misto puff fra ForaForm, lys grønn, 40x40x43 cm
Selger:Fora FormVanlig pris 1.195 NOK inkl. mva956 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.000 NOK2.400 NOKSalgspris 1.195 NOK inkl. mva956 NOK eks. mva2 på lager
Spar 60%



















