Brukt EFG Kontorstol
-
Utmerket tilstand
Skap med slagdør fra EFG, hvit, 117x40x80 cm
Selger:EFGVanlig pris 1.875 NOK inkl. mva1.500 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.500 NOK3.600 NOKSalgspris 1.875 NOK inkl. mva1.500 NOK eks. mva1 på lager
Spar 58% -
God tilstand
Graf barstol fra EFG, lilla, 77 cm høy
Selger:EFGVanlig pris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.598 NOK1.278 NOKSalgspris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mva7 på lager
Spar 50% -
Spar 67%God tilstandEFG Titan møtestol, stablebar, rød
Selger:EFGVanlig pris 324 NOK inkl. mva259 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per998 NOK798 NOKSalgspris 324 NOK inkl. mva259 NOK eks. mva5 på lager
Spar 67% -
Spar 63%God tilstandEFG puff, grønn, 40x40x40 cm
Selger:EFGVanlig pris 1.290 NOK inkl. mva1.032 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.490 NOK2.792 NOKSalgspris 1.290 NOK inkl. mva1.032 NOK eks. mva3 på lager
Spar 63% -
Spar 67%God tilstandEFG Titan mesh møtestol
Selger:EFGVanlig pris 324 NOK inkl. mva259 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per996 NOK797 NOKSalgspris 324 NOK inkl. mva259 NOK eks. mva3 på lager
Spar 67% -
God tilstand
Barbord fra EFG, hvit plate, krom understell, 90x90 cm, 110 cm høy
Selger:EFGVanlig pris 1.699 NOK inkl. mva1.359 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.375 NOK3.500 NOKSalgspris 1.699 NOK inkl. mva1.359 NOK eks. mva1 på lager
Spar 61% -
Spar 83%Utmerket tilstandNova møtestol fra EFG i grå
Selger:EFGVanlig pris 1.299 NOK inkl. mva1.039 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per7.988 NOK6.390 NOKSalgspris 1.299 NOK inkl. mva1.039 NOK eks. mva1 på lager
Spar 83% -
Spar 60%Utmerket tilstandOne kontorstol fra EFG i rød
Selger:EFGVanlig pris 2.980 NOK inkl. mva2.384 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per7.640 NOK6.112 NOKSalgspris 2.980 NOK inkl. mva2.384 NOK eks. mva2 på lager
Spar 60% -
God tilstand
EFG konferansestol fra EFG, grønn, stablebar
Selger:EFGVanlig pris 698 NOK inkl. mva558 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.398 NOK1.118 NOKSalgspris 698 NOK inkl. mva558 NOK eks. mva2 på lager
Spar 50% -
God tilstand
Skap med skyvedører fra EFG, hvit, 120x40x80 cm
Selger:EFGVanlig pris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.344 NOK3.475 NOKSalgspris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mva1 på lager
Spar 55% -
Spar 60%Utmerket tilstandOne kontorstol fra EFG i gul
Selger:EFGVanlig pris 2.980 NOK inkl. mva2.384 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per7.640 NOK6.112 NOKSalgspris 2.980 NOK inkl. mva2.384 NOK eks. mva2 på lager
Spar 60% -
God tilstand
Gul konferansestol fra EFG, stablebar
Selger:EFGVanlig pris 698 NOK inkl. mva558 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.398 NOK1.118 NOKSalgspris 698 NOK inkl. mva558 NOK eks. mva2 på lager
Spar 50% -
Spar 66%God tilstandGraf barstol fra EFG, svart
Selger:EFGVanlig pris 499 NOK inkl. mva399 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.499 NOK1.199 NOKSalgspris 499 NOK inkl. mva399 NOK eks. mva6 på lager
Spar 66% -
Spar 63%Utmerket tilstandSplice kontorstol fra EFG i svart
Selger:EFGVanlig pris 2.998 NOK inkl. mva2.398 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per8.206 NOK6.565 NOKSalgspris 2.998 NOK inkl. mva2.398 NOK eks. mva1 på lager
Spar 63% -
Spar 62%Utmerket tilstandFavor kontorstol fra EFG i svart
Selger:EFGVanlig pris 6.998 NOK inkl. mva5.598 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per18.847 NOK15.078 NOKSalgspris 6.998 NOK inkl. mva5.598 NOK eks. mva1 på lager
Spar 62% -
Spar 50%God tilstandEFG Hippione puff
Selger:EFGVanlig pris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.900 NOK3.120 NOKSalgspris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mva3 på lager
Spar 50% -
Utmerket tilstand
(320x110) EFG HideTech møteromsbord, clay
Selger:EFGVanlig pris 19.980 NOK inkl. mva15.984 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per42.188 NOK33.750 NOKSalgspris 19.980 NOK inkl. mva15.984 NOK eks. mva1 på lager
Spar 52% -
Spar 76%Utmerket tilstandArchie konferansestol fra EFG, blå
Selger:EFGVanlig pris 950 NOK inkl. mva760 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.990 NOK3.192 NOKSalgspris 950 NOK inkl. mva760 NOK eks. mva4 på lager
Spar 76% -
Spar 69%God tilstandSplice kontorstol fra EFG i grå
Selger:EFGVanlig pris 2.498 NOK inkl. mva1.998 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per8.206 NOK6.565 NOKSalgspris 2.498 NOK inkl. mva1.998 NOK eks. mva9 på vei inn| 21.Oct
På vei inn -
Spar 67%God tilstandGraf konferansestol fra EFG, oransje
Selger:EFGVanlig pris 324 NOK inkl. mva259 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per998 NOK798 NOKSalgspris 324 NOK inkl. mva259 NOK eks. mva10 på lager
Spar 67%



















