Spisestoler
En god spisestol innbyr til å bli sittende litt lenger. Hos Secundo finner du spisestoler i mange stiler, blant annet fra HAY og A-Møbler – kvalitetssikret, pent brukt eller som nytt, til en brøkdel av nyprisen. Fint til kantine og spisekrok, og gjenbruk på sitt beste. Filtrer på tilstand, farge og merke, og finn spisestolen som passer.
-
Spar 72%Utmerket tilstandZeta spisestol, bjørk laminat, gul
Selger:VADVanlig pris 1.490 NOK inkl. mva1.192 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per5.390 NOK4.312 NOKSalgspris 1.490 NOK inkl. mva1.192 NOK eks. mva1 på lager
Spar 72% -
God tilstand
Hjort Knudsen spisestol fra A-Møbler, stoffsete i mørk grå
Selger:A-MøblerVanlig pris 2.159 NOK inkl. mva1.727 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.999 NOK2.399 NOKSalgspris 2.159 NOK inkl. mva1.727 NOK eks. mva2 på lager
Spar 28% -
God tilstand
Milton karmstol fra A-Møbler, rutemønstret velur
Selger:A-MøblerVanlig pris 838 NOK inkl. mva670 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.998 NOK1.598 NOKSalgspris 838 NOK inkl. mva670 NOK eks. mva3 på lager
Spar 58% -
Spar 81%God tilstandUp spisestol fra Tonon, beige
Selger:TononVanlig pris 909 NOK inkl. mva727 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.986 NOK3.989 NOKSalgspris 909 NOK inkl. mva727 NOK eks. mva1 på lager
Spar 81% -
Spar 74%God tilstandODGER stol fra IKEA
Selger:IKEAVanlig pris 299 NOK inkl. mva239 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.195 NOK956 NOKSalgspris 299 NOK inkl. mva239 NOK eks. mva1 på lager
Spar 74% -
God tilstand
Pond møteromsstol fra Fora Form, lys blå
Selger:Fora FormVanlig pris 890 NOK inkl. mva712 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.045 NOK1.636 NOKSalgspris 890 NOK inkl. mva712 NOK eks. mva5 på lager
Spar 56% -
Utmerket tilstand
Messina spisestol fra A-Møbler, velur med rutemønster
Selger:A-MøblerVanlig pris 3.190 NOK inkl. mva2.552 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.798 NOK3.838 NOKSalgspris 3.190 NOK inkl. mva2.552 NOK eks. mva6 på lager
Spar 33% -
God tilstand
Spisestol i svart fra DUBA B8
Selger:Duba B8Vanlig pris 795 NOK inkl. mva636 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per599 NOK479 NOKSalgspris 795 NOK inkl. mva636 NOK eks. mva14 på lager
-
Utmerket tilstand
Stol GANDER fra AJ Produkter, H450 mm, stoff, grå
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 1.600 NOK inkl. mva1.280 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.331 NOK2.665 NOKSalgspris 1.600 NOK inkl. mva1.280 NOK eks. mva1 på lager
Spar 51% -
Godt brukt
AAC møteromsstol fra HAY, eikebein, lys grått tekstil
Selger:HAYVanlig pris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per3.442 NOK2.754 NOKSalgspris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mva11 på lager
Spar 76% -
Helt nytt
Jenny karmstol fra A-Møbler, med armlener
Selger:A-MøblerVanlig pris 1.202 NOK inkl. mva962 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.498 NOK1.998 NOKSalgspris 1.202 NOK inkl. mva962 NOK eks. mva1 på lager
Spar 51% -
Spar 61%Helt nyttGap spisestol fra A-Møbler, velur
Selger:A-MøblerVanlig pris 649 NOK inkl. mva519 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.698 NOK1.358 NOKSalgspris 649 NOK inkl. mva519 NOK eks. mva2 på lager
Spar 61% -
Spar 80%Utmerket tilstandSalina spisestol fra VAD
Selger:VADVanlig pris 1.990 NOK inkl. mva1.592 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per10.166 NOK8.133 NOKSalgspris 1.990 NOK inkl. mva1.592 NOK eks. mva1 på lager
Spar 80% -
Helt nytt
Eris spisestol fra A-Møbler, stoffsete med metallben
Selger:A-MøblerVanlig pris 774 NOK inkl. mva619 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.698 NOK1.358 NOKSalgspris 774 NOK inkl. mva619 NOK eks. mva2 på lager
Spar 54% -
Spar 83%Godt bruktUp spisestol fra Tonon
Selger:TononVanlig pris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per4.986 NOK3.989 NOKSalgspris 799 NOK inkl. mva639 NOK eks. mva6 på lager
Spar 83% -
Helt nytt
Barcelona spisestol fra A-Møbler, quiltet velur
Selger:A-MøblerVanlig pris 1.419 NOK inkl. mva1.135 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.998 NOK1.598 NOKSalgspris 1.419 NOK inkl. mva1.135 NOK eks. mva6 på lager
Spar 28% -
Utmerket tilstand
Eris spisestol fra A-Møbler, velourstoff
Selger:A-MøblerVanlig pris 1.190 NOK inkl. mva952 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.798 NOK1.438 NOKSalgspris 1.190 NOK inkl. mva952 NOK eks. mva2 på lager
Spar 33% -
Spar 39%Helt nyttStol ANA, svart/svart stativ
Selger:AJ ProdukterVanlig pris 850 NOK inkl. mva680 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per1.413 NOK1.130 NOKSalgspris 850 NOK inkl. mva680 NOK eks. mva3 på lager
Spar 39% -
Helt nytt
Hauk spisestol fra A-Møbler, sledekufer
Selger:A-MøblerVanlig pris 1.104 NOK inkl. mva883 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per2.690 NOK2.152 NOKSalgspris 1.104 NOK inkl. mva883 NOK eks. mva2 på lager
Spar 58% -
Spar 75%Utmerket tilstandAlma spisestol fra VAD, brun
Selger:VADVanlig pris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mvaVanlig prisEnhetspris / per8.068 NOK6.454 NOKSalgspris 1.950 NOK inkl. mva1.560 NOK eks. mva1 på lager
Spar 75%


















